top of page
283304942_347358810645929_2222076352724036497_n (1).jpg

Oferta warsztatów i pokazów
dla szkół i przedszkoli

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty edukacyjno-rozrywkowej warsztatów dla szkół i przedszkoli, stworzonej specjalnie dla zorganizowanych grup ze szkół i przedszkoli i nie tylko. U nas gwarantujemy niezapomniane przygody oraz wspaniałe wspomnienia, zarówno w naszym lokalu, jak i poza nim.

Jeśli jesteś opiekunem, nauczycielem lub rodzicem, który chce zorganizować niezapomniane zajęcia warsztatowo-edukacyjne dla swojej klasy, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Możemy zorganizować każdy z warsztatów w naszym lokalu przy ulicy Gajowej 15/7 w Częstochowie, a także w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Częstochowy i okolic.

Ceny ustalamy indywidualnie, zgodnie z liczbą dzieci, czasem trwania zajęć oraz częstotliwością spotkań. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby stworzyć niezapomniane i edukacyjne chwile dla Twojej grupy!

Warsztaty eksperymentalne

Koniec z nudnymi lekcjami chemii i przyrody! W naszej ofercie pokazujemy, że nauka może być fascynująca i atrakcyjna dla dzieci w każdym wieku, ale pod jednym warunkiem – musi być wybuchowa! Nasze autorskie zajęcia pobudzają dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. Poprzez samodzielnie wykonane doświadczenia zapewniamy, że zostaną zapamiętane na długo. Dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także zdobywają wiedzę, rozwijają naturalną ciekawość świata i umiejętność samodzielnego myślenia, co zaowocuje łatwiejszym przyswajaniem wiedzy w przyszłości. Do wyboru kilka tematów niesamowitych warsztatów naukowych!

Spotkanie jednorazowe - 35 zł / dziecko

Spotkanie cykliczne (5 spotkań) - 25 zł / dziecko

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne to wspaniała okazja dla małych kucharzy i kucharek, by poznać tajniki kucharskiego rzemiosła oraz wykazać się swoją kreatywnością. Podczas tych zajęć dzieci będą mogły przygotować niesamowite desery, które będą mogły zabrać ze sobą do domu i podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. W czasie warsztatów, maluchy odkryją nowe techniki kulinarnych sztuczek i będą mieli szansę do indywidualnej pracy przy swoim stanowisku, korzystając z bezpiecznych i odpowiednich dla dzieci przyborów. Będą mogły wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością w przygotowywaniu swojego wyjątkowego deseru. Warsztaty kulinarne to także doskonała okazja do rozwijania zmysłu smaku i węchu, poprzez poznawanie różnych smaków i zapachów. Przygotowywanie posiłków to także szansa na rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak współpraca, dzielenie się oraz wzajemne wsparcie. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas zajęć oraz miłą atmosferę, która pozwoli dzieciom cieszyć się nauką i rozwijać swoje pasje kulinarne

Spotkanie jednorazowe - 35 zł / dziecko

Warsztaty dietetyczno-kulinarne ustalane indywidualnie

Warsztaty rękodzieła

Zajęcia twórcze to doskonała okazja do rozwijania kreatywności, wyobraźni przestrzennej, a także sprawności manualnej. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość wykonywania swoich własnych projektów, co pozwoli im na rozwijanie poczucia estetyki i dobrego smaku. Praca twórcza na zajęciach uczy także cierpliwości oraz precyzji. Najważniejsze jednak, że zajęcia te dostarczą uczestnikom wiele radości i satysfakcji z wykonanej pracy. Każdy z uczestników będzie mógł zabrać ze sobą do domu swoje własne, indywidualne dzieło sztuki.

Spotkanie jednorazowe - 35 zł / dziecko 

(z wyjątkiem warsztatów "Las w słoiku - 40 zł / dziecko)

Spotkanie cykliczne (5 spotkań) - 30 zł / dziecko

Zajęcia sportowe

Aktywność fizyczna jest dla najmłodszych sposobem na rozładowanie energii, ale przede wszystkim jedną z niezbędnych potrzeb życiowych ! Nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale przede wszystkim umysłową - pomaga w radzeniu sobie ze stresem i krytyką, kształtuje odpowiednie wzorce, a także wpływa na pewność siebie w dorosłym życiu. Aby rozładować dziecięcą energię i wpłynąć na wszechstronny rozwój naszych dzieci przygotowaliśmy autorskie zajęcia sportowe

Spotkanie jednorazowe - 25 zł/dziecko

Spotkania cykliczne - 20 zł/dziecko

bottom of page